Lyxig villa med 6 sovrum i Estepona (R4677964)
Innehåll - Snabblänkar
Det här är en fristående villa i Estepona på 300 kvm med 6 sovrum och 4 badrum.Villan byggdes år 2010 och är i perfekt skick. Bostaden är byggd i öst/söder riktning.
Sammanfattning av fastigheten
Stad/Område: Estepona
Byggyta: 300 kvm
Terass: 105 kvm
Tomtstorlek: 8600 kvm
Sovrum: 6
Badrum: 4
Pool: Ja
Parkering: Ja
Trädgård: Ja
Referensnummer: R4677964
Pris: 849 900 EUR
Pris/㎡ (byggyta): 2 833 EUR/kvm
›› Fråga om information för denna bostad
›› Boka en visning av detta objekt
›› Tillbaka till listan med fler villor till salu i Estepona
Beskrivning av objektet
Friliggande villa i Estepona, Costa del Sol.
Storlek 325 m², Terrass 280 m², Trädgård/Tomt 9600 m².
Läge: Nära till hamn, Nära till affärer, Nära till havet, Nära till centrum, Nära skolor.
Riktningar: Öst, Söder, Väst.
Skick: Perfekt.
Pool: Privat pool.
Klimatkontroll: Luftkonditionering, Öppen spis.
Utsikt: Havsutsikt, Bergsutsikt, Landskapsutsikt, Panoramautsikt.
Egenskaper: Täckt terrass, Inbyggda garderober, Nära till kollektivtrafik, Privat terrass, Satellit-TV, WiFi, Tvättstuga, Eget badrum.
Möblering: Fullt möblerad, Delvis möblerad.
Kök: Fullt utrustat.
Trädgård: Privat.
Säkerhet: Gated complex.
Parkering: Garage, Privat parkering.
El, vatten, gas o telefon: Elektricitet, Dricksvatten, Telefon.
Kategori: Fynd, Fritidshus, Investering, Lyx, Prisnedsatt.
Villans övriga egenskaper
Här nedan finns 14 olika egenskaper som är angivna av säljaren. Oftast är t.ex. nivån på skicket (i detta fall angivet som ‘Perfekt’) objektivt och relativt till spansk standard vilket inte sällan är lägre än svensk.